Služby apartmány Modena

Útulnosť domova, vybavenosť dovolenkového rezortu, moderný dizajn a elegancia. Hotelové apartmány na predaj Modena Donovaly v sebe spájajú luxusný komfort s komplexnými službami, aby vám počas pobytu v horských apartmánoch nič nechýbalo.

recepcia

Recepcia 24/7

Celodenne prevádzkovaná recepcia zabezpečí nepretržitý komfort pre vás aj vašich hostí.

recepcia

Detské kútiky

Viac priestoru na detskú hru znamená menej starostí pre vás. Detské kútiky nájdete v reštaurácii aj v lobby.

recepcia

Lobby bar & kaviareň

Do kaviarne aj v papučiach? Prečo nie. Odpočiňte si pri voňavej kávičke alebo ľahkom drinku, dnu alebo na terase.

recepcia

Kongresová miestnosť

Pracovná konferencia? Rodinná oslava? Svadba? Ak ich chcete hostiť na úrovni, po reprezentatívny priestor nemusíte chodiť ďaleko.

recepcia

Rum & whisky bar

Niečo pre pôžitkárov.
Popri širokej ponuke kvalitných spiritov sa môžete tešiť aj na zážitkové ochutnávky.

recepcia

Smart technológie

Sofistikované technologické riešenia ako smart zámok, smart nastavenie vykurovania, smart rezervačný systém či hlasová asistencia šetria čas, energiu aj financie.

recepcia

Masáže

Rôzne typy masáží pod dohľadom skúsených masérov a fyzioterapeutov pomôžu dostať vaše telo do jeho najlepšej formy.

recepcia

Wellness & spa

Telo aj dušu povzbudia wellness procedúry. Zmyte zo seba stres v jacuzzi, zregenerujte v saune fínskeho či parného typu a na záver si odpočiňte v oddychovej miestnosti.

recepcia

Parkovanie

Ponúkame možnosť bezplatného parkovania pre hostí. Parkovacie miesta sú v ponuke na odkúpenie spolu s apartmánom.

recepcia

Kyvadlová doprava

Hostí pozývame využiť prepravu k základným atrakciám Donovalov a do centra obce, ako aj na zjazdovku.

recepcia

Reštaurácia

Nechajte varenie na nás, vy si len vychutnajte gastronomický zážitok. Výborná kuchyňa, dvojpodlažné priestory a detský kútik pre najmenších.

recepcia

Cyklopožičovňa

Vďaka možnosti zapožičať si bicykel alebo elektrobicykel vám nič nebráni v objavovaní lokálnych cyklotrás, ktorých je v okolí neúrekom.

recepcia

Joga centrum

Spojte ozdravný pobyt v prírode s benefitmi jogy. Cvičenia sú prispôsobené všetkým úrovniam – od začiatočníkov po pokročilých.

recepcia

Atrakcie

Užívajte si miestné atrakcie a spoločenský život v okolí so svojími priateľmi a rodinou.

Bezstarostné prevádzkovanie

Starosti s prevádzkou ponechajte na nás. Projekt MODENA APARTMENTS Donovaly bude prevádzkovaný a spravovaný našou spoločnosťou, ktorej cieľom je starať sa o projekt a budovu tak, aby si objekt zachoval svoj účel a nedochádzalo k jeho znehodnoteniu. Správou sa okrem základného servisu spojeného s prevádzkou a technickým zabezpečením budovy postaráme aj o celú škálu nadštandardných služieb.

Možnosti prevádzkovania apartmánu

program-garancia

Program Garancia

Majiteľ apartmánu odovzdá svoju nehnuteľnosť správcovskej spoločnosti, ktorá sa stará o jej vyťažovanie a prevádzku, pričom majiteľovi garantujeme počas 2 rokov vyplácaný výnos v hodnote 5 % z nadobúdacej hodnoty nehnuteľnosti bez DPH. Tento výnos majiteľ dostáva v dohodnutom termíne na bankový účet. Pri tomto programe majiteľ počas 2 rokov neplatí správcovský poplatok, médiá a energie a má zabezpečenú bezstarostnosť svojej investície. Po uplynutí doby 24 mesiacov majiteľ po vzájomnej dohode predĺži nájomnú zmluvu prostredníctvom programu Garancia formou dodatku k nájomnej zmluve alebo automaticky prechádza do Programu Výnosnosť 65/35. Majiteľ apartmánu môže využívať svoj apartmán pre svoje potreby 3 týždne v roku.

Program Výnosnosť 65/35

Majiteľ apartmánu odovzdá svoju nehnuteľnosť správcovskej spoločnosti, ktorá sa bude starať o jej vyťažovanie a prevádzku, pričom majiteľovi bude vyplácaný výnos závislý od skutočnej vyťaženosti projektu v pomere 65/35. 65 % z hodnoty výnosu bude majiteľovi vyplatených na bankový účet v určenej periodicite. Zvyšných 35 % ostáva správcovskej spoločnosti (z danej sumy bude hradiť marketingové aktivity, upratovacie služby a podobne). Majiteľ apartmánu pri tomto programe uhrádza zálohový predpis za správu nehnuteľnosti a spotrebu elektrickej energie. Ročný výnos odhadujeme medzi 6 až 10 %. Majiteľ apartmánu môže využívať svoj apartmán 3 týždne v roku.

program-vynosnost
program-individual

Program Individual

Majiteľ apartmánu si môže svoj apartmán zariadiť podľa svojich predstáv, môže využívať služby apartmánového hotela. Apartmán môže využívať, kedy uzná za vhodné. Majiteľ apartmánu uzatvorí zmluvu o pristúpení k správe objektu a za daný apartmán uhrádza pravidelné zálohové platby správcovskej spoločnosti.

SMART APARTMÁN

N

Smart Elektrický zámok

N

Umelá intgeligencia Google Nost Mini

N

Smart ovládanie teploty

N

Smart TV + Smart reproduktor

N

Ovládanie osvetlenia hlasom

SMART BUDOVA

N

Online rezervačný systém

N

Smart vstupný systém

N

Smart zabezpečovací systém

N

Grafický navigačný systém

Podmienky programu
Garancia a Výnosnosť

Majiteľ má zadarmo 21 dní majiteľského pobytu v priebehu kalendárneho roka mimo sezóny (obdobie počas celého kalendárneho roka okrem termínov: od 01.06. do 30.09. vrátane, od 23.12. do 06.01. vrátane, obdobia Veľkej Noci od štvrtka do pondelka vrátane, obdobia jarných prázdnin vyhlásených na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, obdobie štátnych a cirkevných sviatkov vyhlásených na Slovensku, v ČR a v Maďarsku).

Podmienkou zaradenia investičného apartmánu do Programu Garancia a Programu Výnosnosť 65/35 je kúpa štandardného vybavenia apartmánu. Informácie o cene za takéto štandardné vybavenie vám radi poskytneme na vyžiadanie.